İletişim
Kurumsal Koçluk Eğitim Danışmanlık

Liderlik akademisi başlıyor.

Anasayfa  /   Haberler & Duyurular  /   Liderlik akademisi başlıyor.

Liderlik günümüzde şirketlerin sağlıklı gelişmesinde ve insan kaynağının doğru ve verimli kullanımında en önemli etkenlerden biri olarak ortaya çıkmıştır. Çoğu firmada alttan yetişen veya sonrada atanan yöneticiler teknik bilgi nedeniyle yerlerini sağlamlaştırırken en önemli nitelik olan liderlik vasıflarını nasıl ortaya çıkartacaklarını bilemez. 

Liderlik yöntemlerini eğitimler, koçluklar, vaka analizleri, stimülasyonlar ve mentorluk ile öğrenip gelişecekleri yepyeni bir sistem oluşturduk. İlk fırsatta başvurularınızı bekliyoruz.

Beğen
Bu haber defa okundu.
1 defa beğenildi.

Son Haberler

DUYGUSAL ZEKA GENOS duygusal zekanın davranışa yansıması çalışmalarına başladık.

Duygusal zeka liderliğin gelişmesi ve davranış boyutunda kurumlarda etkinliğinin artması için çok önemli bir özelliktir. Artık kurumlarda duygusal zekanın davranışa yansımasını da ölçmeye başladık.

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ Kurumunuzun gelişmesi için hazırladığımız kişisel gelişim eğitimlerine bekliyoruz.

Kurumların gelişmesi ancak insan kaynağının yetkinliklerinin gelişmesi ile sağlanır. Bunun için butik 5 er kişilik eğitimlere başladık. bizi takip edin.

Liderlik Liderlik akademisi başlıyor.

Liderlik akademisi başlıyor. Yöneticilerin liderlik yönlerinin ortaya çıkartılması ve veliahtların lider olarak yetişmesi için büyük bir fırsat. 4 ayrı liderlik paketinden biri mutlaka kurumunuza uyacaktır.

KOÇLUK Yönetici koçluğu seansları ile başarıyı yakalayın

Yönetim çok zorlu ve stresli bir süreçtir. Yönetim becerilerinizi geliştirerek çok daha başarılı bir yönetici olmak istiyorsanız [...]

SOSYAL MEDYA Linkedin ve Facebook Gruplarımıza katılımlarınızı bekleriz.

Bizi sosyal medyadan takip etmek ve her etkinliğimizden anında haberdar olmak için gruplarımıza katılımınızı [...]